Spoznajte GAYA

GAYA s.r.o. vznikla za účelom poskytovania vysokorýchlostného internetového pripojenia v Martine. Svoju činnosť sme postupne rozšírili do celého Turca. Vďaka svedomitej práci a osobitého prístupu sme sa stali najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb v regióne.

V súčasnosti poskytujeme našim zákazníkom okrem internetového pripojenia aj mnoho ďalších služieb. Naša spoločnosť sa vypracovala z pozície tradičného internetového providera na modernú technologickú spoločnosť poskytujúcu širokú škálu sofistikovaných službieb v oblasti informačných technológií.

Medzi našimi zákazníkmi nájdete domácnosti, spoločnosti a taktiež samosprávy.

Naša sieť

Našu vlastnú telekomunikačnú sieť budujeme už od roku 2003. V súčasnosti pokýva už významnú časť regiónu Turca. Vďaka neustálemu budovaniu a modernizácii siete vieme ponúknuť tisícom domácnosti a spoločností okrem vysokorýchlostného internetového pripojenia aj množstvo ďalších služieb.

Licencie

Od Krajského riaditeľstva Policajného Zboru v Žiline sme získali licenciu PT 00790 na prevádzkovanie technickej služby. Naša licencia potvrdzuje, že kamerové systémy budujeme a prevádzkujeme v súlade s legislatívou.

Taktiež máme previerku Národného bezpečnostného úradu NBÚ na stupeň utajenia „Dôverné“.

Certifikáty

Kladieme veľký dôraz na neustále vzdelávanie, aby sme mohli naše služby poskytovať na najvyššej možnej úrovni. Mnohí členovia nášho tímu získali certifikáty od spoločnosti Cisco, ktoré preukazujú ich vedomosti a odbornosť.

NUO

Sme významným členom skupiny slovenských poskytovateľov dátových služieb, ktorí stoja za vznikom NUO. Cieľom NUO je ponúknuť domácnostiam vysokorýchlostný internet, digitálnu televíziu a lacné telefonovanie v jednom balíku.